Hírek – Oldal 20 – Nyíregyházi Sportcentrum

UTE Röplabda Szakosztály | Budapest

U16 Nemzeti Leány Kadett Bajnokság DÖNTŐ - Rátgéber Akadémia

Nemzeti Egyetemi Leány Kosárlabda Bajnokság – WBASKET

KOSÁRLABDA – Az Alba Fehérvár fiú juniorcsapata megvédte bajnoki címét | Az  Alba Fehérvár korosztályos kosárlabdacsapata nyerte a fiú juniorbajnokság  nyolcas döntőjét, a fináléban 83–60-ra felülmúlva a Budapesti Honvéd... |  By Jövünk
KOSÁRLABDA – Az Alba Fehérvár fiú juniorcsapata megvédte bajnoki címét | Az Alba Fehérvár korosztályos kosárlabdacsapata nyerte a fiú juniorbajnokság nyolcas döntőjét, a fináléban 83–60-ra felülmúlva a Budapesti Honvéd... | By Jövünk

Városgazda Utánpótlás Akadémia | Budapest

JNKSZ Megyei Kosárlabda Szövetség

GyereSportolni.hu - Újpest-Megyeri Tigrisek Kosárlabda Klub

Jamboree-n jártak az U12-es lányaink! ⋆ kaszasok.hu

Beindult az utánpótlás - győzelemmel kezdtek a leány röplabda együttesek -  Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!
Beindult az utánpótlás - győzelemmel kezdtek a leány röplabda együttesek - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

KOSÁRLABDA–Gyöngyösi Janka a vb-bronzérem után ősszel az Európa-kupában  debütálna | A Ludovika-FCSM Csata 17 éves kosárlabdázója, Gyöngyösi Janka a  nyáron – a csapat legfiatalabbjaként – tagjavolt a debreceni  korosztályos... | By Jövünk
KOSÁRLABDA–Gyöngyösi Janka a vb-bronzérem után ősszel az Európa-kupában debütálna | A Ludovika-FCSM Csata 17 éves kosárlabdázója, Gyöngyösi Janka a nyáron – a csapat legfiatalabbjaként – tagjavolt a debreceni korosztályos... | By Jövünk

Országos Döntő 5.helyezettje a Mercedes-KA leány csapata | Kecskeméti  Sportiskola
Országos Döntő 5.helyezettje a Mercedes-KA leány csapata | Kecskeméti Sportiskola

Bronzérmesek a Szegedi RSE leány és fiú szupermini csapatai | Szegedi  Röplabda Sportegyesület
Bronzérmesek a Szegedi RSE leány és fiú szupermini csapatai | Szegedi Röplabda Sportegyesület